lalki artystyczne
Ceramika
MalarstwoZajrzyj do mojego świata...

Warsztaty twórcze


Organizuję i prowadzę warsztaty kreatywne z zakresu ceramiki oraz plastyki dla osób indywidualnych oraz grup w Toruniu i nie tylko.

Oferowany zakres tematów to:

- ceramika - techniki ręcznego kształtowania gliny, lepienie kubka czy talerza, tworzenie biżuterii, metody zdobienia ceramiki, a także rzeźba ceramiczna. Wypał prac w piecu ceramicznym wliczony jest w cenę warsztatów.

-  plastyka -  rysunek, malarstwo, rzeźba i rozmaite zajęcia multidyscyplinarne, wykorzystujące różne techniki pracy.

Treść i stopień trudności zajęć dostosowane są zawsze do wieku i wymagań uczestników. W każdym razie warsztaty to wspaniałe wrażenia i masa frajdy - dla każdego i w każdym wieku!

Cennik zajęć ustalam indywidualnie.

Jeżeli Cię to interesuje, zapraszam do kontaktu.

Dla dzieci

Dzieci naturalnie uwielbiają wszelkie formy twórczości. To dla nich nie tylko sposób na wyżycie się, ale również praca nad sobą, cierpliwością, koordynacją rąk. Polecam!

Dla dorosłych

Ludzie w każdym wieku mogą odkryć w sobie talent plastyczny lub pogłębić już posiadane umiejętności. Wystarczy przyjść na moje warsztaty. Spróbuj!

Dla firm

Nie masz pomysłu na firmowe spotkanie? Chciałbyś bardziej zintegrować swoich pracowników? Warsztaty kreatywne to doskonały pretekst do pogłębienia więzi i miłego spędzenia czasu.